Εκθέτες - Συμμετέχοντες

        ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ
 Εκθέτες αλφαβητικά

 

Ανεζέρης Παναγιώτης
Αντωνιάδου Μαρία
Αραπάκη Κωνσταντίνα
Γαλαίος Γιάννης
Ευσταθίου Μαρία
Καπανταϊδάκη Ελένη
Λαδογιάννης Αριστοτελης
Λένης Γιώργος
Μαντούδη Αναστασία
Ναρλιώτου Αγγελική
Παπαδαντωνάκη Κατερίνα
Παπαδαντωνάκη Παναγιώτα
Παπαδοπούλου Μαγδα
Πατιός Θωμάς
Πολλάτου Μαρίνα
Σκουλαξινού Ηλιάνα
Συρμποπούλου Μαρία
Τσακίρης Γιώργος
Χατζηπαυλής Β. Ιωσήφ

 

           DECOUPAGE
     Εκθέτες αλφαβητικά

Αναστασιάδη Κατερίνα
Γιασαγιά Πόπη
Νάζαρη Κλεοπάτρα
Αλυσανδράτου Ευρώπη
Βλάχου Ρίτα
Κυριακίδου Κατερίνα
Πούλου Κυριακή

Διδασκαλία  Σοφία Δημοπούλου

 

             LATIN
Συμμετέχοντες αλφαβητικά
 
    Αναγνωστάκη Σοφία
    Βολάκου Μαίρη
    Βοσδογάνης Νίκος
    Βρέττα Μαρία
    Γαβριελάτου Έλενα
    Δρογγίτη ´Αντρυ
    Θαλάσση ´Εφη
    Κουρούνη ´Ενκα
    Κώστα Ευαγγελίνα
    Μανιού Άννα-Μαρία
    Μαρκόπουλος Διονύσης
    Μήτσου Μαρία
    Μήτσου Νικολέτα
    Μουρελάτου ´Έλενα
    Μπάρλας Γιάννης
    Πετμεζά Αγγέλα
    Σαλωνίκης Μιχάλης
    Σελιμά Αλεξία
    Σπανού Ντίνα
    Τσόλκα Σοφία
    Φούτση ´Όλγα
    Φωστιέρη Χαρά
    Χασιώτη Μίνα
    Χατζοπούλου ´Εφη

Διδασκαλία   Λία Πολέμη

 

        ΤΑΝΓΚΟ - ΣΑΛΣΑ
Συμμετέχοντες αλφαβητικά

    Αρμογένη Άννα
    Βοσδογάνης Νίκος
    Γαβριελάτου Έλενα
    Γεωργίου Γιάννης
    Μανθοπούλου Έλενα
    Μαρκόπουλος Διονύσης
    Μουρελάτου Έλενα
    Μπάρλας Γιάννης
    Μωραΐτη Παναγιώτα
    Σαλωνίκης Μιχάλης
    Σελιμά Αλεξία
    Σούρα Αθηνά
    Σταυροπούλου Ελένη
    Τζουβάρας Θανάσης
    Τουρνάρη Μαριλένα
    Τσόλκα Σοφία
    Χασιώτη Μίνα
    Χατζόπουλος Γιώργος
    Χατζοπούλου ´Εφη

  Διδασκαλία Τάνγκο Έλλη Δαδήρα
Διδασκαλία Σάλσα Αντριάνα Πάναμα   

 

         ΓΛΥΠΤΙΚΗ
 Εκθέτες  αλφαβητικά


    Βασιλάκη Αννα
    Βασιλάκη Μαίρη
    Δράμπαλου Χαρά
    Κατσούλα Γιούλα
    Κρούστη Ηρώ
    Μαυρίδου Ματίνα
    Παπαδαντωνάκη Παναγιώτα

Διδασκαλία  Άγγελος Γαλάνης

 

       ΚΟΣΜΗΜΑ
 Εκθέτες αλφαβητικά


Αναγνωστάκη Σοφία
Γιασαγιά Πόπη
Δαϊλάνη Κατερίνα
Διονυσοπούλου Σοφία
Δράμπαλου Χαρά
Εγγλεζου Δήμητρα
Ζαχαριά Αναστασία
Κουκούλη Εύα
Μαυρίδου Ματίνα
Μωραϊτου Παναγιώτα
Ντενέβα Ναταλία
Παληάμπελου Ελενα
Πατακιά Βίκη
Τσαφολόπουλος Κων/νος

Διδασκαλία Ματούλα Ρηγοπούλου

 

   ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ ΧΟΡΟΙ
Συμμετέχοντες αλφαβητικά

Το χορευτικό του ΑΝΩ ΠΟΤΑΜΩΝ:

Άννα Αρμογένη
Βάνα Πανσελήνου
Γιάννης Γεωργίου
Γιάννης Ρεντούλης
Δημήτρης Σάββας
Έλενα Μανθοπούλου
Ευηάννα Ζαχαροδήμου
Έφη Χατζοπούλου
Θανάσης Τζουβάρας
Σπύρος Λούης
Χρήστος Καραχάλιος

Με χοροδιδάσκαλο την Βικτώρια Αδάμ


Καθώς και ο ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ ΥΛΗΕΣΣΑ:

       Βασίλης Οικονομίδης
       Βικτώρια Αδάμ
       Δημήτρης Σάββας
       Εύη Λαδοπούλου
       Έφη Χατζοπούλου
       Ζαχαρίας Λαμπράκης
       Κυριακή Ιατροπούλη
       Μοσχονάς Κρητικός
       Νίκος Κρητικός
                              
 Με χοροδιδάσκαλο την Λένα Γερονίκου

 

      ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
Εκθέτες αλφαβητικά

Σιάνος Γιώργος
Τσουβαλάς Οδυσσέας

 

        ΨΗΦΙΔΩΤΟ
 Εκθέτες αλφαβητικά


Βαλέντης Αποστόλης
Βασιλάκη  Αννα
Βασιλάκη  Μαίρη
Δράμπαλου  Χαρά
Καραχάλιου Κατερίνα
Κατσούλα   Γιούλα
Κρούστη  Ηρώ
Ναρλιώτου  Αγγελική
Παναγιωτοπούλου Ιοκάστη
Παπαδαντωνάκη Κατερίνα
Παπαδαντωνάκη Παναγιώτα
Ράπτη Βάνα

Διδασκαλία:  Άγγελος Γαλάνης